Connect with us

Kosovë

Edhe një të riu nga fshati Prilep i Deçanit i merr jetën Covid 19

Published

on

Koronavirusi sot ia ka marrë jetën edhe një kosovari të ri.

Bëhet fjalë për 38 vjeçarin, Ardian Tolaj, nga fshati Prilep i Deçanit.

Njoftimin e ka bërë faqja e Facebookut “Deçani”.

Postimi i plotë:

Ardian Tolaj, 38 vjeçari nga Prilepi ka humbur jetën nga infektimi me virusi Covid 19

Allahu e meshiroftë!

Ngushllime familjes!

Boni kujdes qytetarë te dashur dhe vaksionohuni ju lutem!

Advertisement
Comments