fbpx

Edhe gjenerali Agim Çeku ftohet nga Gjykata Speciale

HomeLajmeKosovë

Edhe gjenerali Agim Çeku ftohet nga Gjykata Speciale

Ish-gjenerali i UÇK-së dhe ish-kryeministri i Kosovës, Agim Çeku është ftuar nga Gjykata Speciale. Gazeta NewBorn, mëson se Çeku ka marr ftesë nga Dhomat e Specializuara në Hagë por pa u ditur në çfarë cilësie është thirrur.

Ish-gjenerali i UÇK-së dhe ish-kryeministri i Kosovës, Agim Çeku është ftuar nga Gjykata Speciale.

Gazeta NewBorn, mëson se Çeku ka marr ftesë nga Dhomat e Specializuara në Hagë por pa u ditur në çfarë cilësie është thirrur.

COMMENTS