fbpx

E turpshme: Djali në Prizren kanos nënën, ia merr telefonin dhe ikë nga shtëpia

HomeLajmeKosovë

E turpshme: Djali në Prizren kanos nënën, ia merr telefonin dhe ikë nga shtëpia

Policia e Kosovës po heton një rast ku një djal në Prizren dyshohet se i ka marrë telefonin nënës së tij dhe e ka kanosur, ku më pas ka ikur nga shtëpia.

Policia përmes raportit 24 orësh njofton se rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:00 në Prizren.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Njoftimi i plotë:

Viktima mashkull kosovar inspektor ka raportuar se deri sa ishin duke kryer detyrën zyrtare është sulmuar, fyer dhe kërcënuar nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë. Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dy të tjerë janë shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

COMMENTS

x