Connect with us

Sport

E tmerrshme: Ylli i Liverpoolit thyen këmbën gjatë ndeshjes

Published

on

Një moment i tmerrshëm ka ndodhur gjatë ndeshjes në mes të Leds dhe Liverpoolit.

Talenti i skuadrës Harvey Elliott ka thyer këmbën gjatë një aksioni.

Pamjet kanë qenë të rënda derisa aksioni përsëritej.

Elliot u largua shpejtë nga ndeshja derisa Pascal Struijk u ndëshkua me të kuq për ndërhyrjen. /LajmiShqip/

 

 

Advertisement
Comments