fbpx
HomeKuriozitete

E pazakontë: I futet gjarpri gjigant në shtëpi, fshihet prapa televizorit

Një ekip ekspertësh për largimin e gjarprinjve, në serinë e tyre të radhës, kanë larguar nga shtëpia e një banori australian një gjarpër me gjatësi të jashtëzakonshme, i cili po fshihej prapa televizorit.

Ekipi shpëtues e tërhjekin atë nga pjesa e gjysmëtrupit, me qëllim që ta largojë nga shtëpia dhe ta lë në botën e egër, shkruan lajmi.net.

Videoja është ngarkuar nga Daily Mail Video, e cila ka marrë mbi 200 reagime.

Si do reagonit ju po t’iu ndodhte një gjë e tillë?/Lajmi.net

COMMENTS

x