E papritur, Donaldi kërkon të largohet nga “Big Brother VIP”!

0 minutes, 47 seconds Read

Beatrixa u eleminua të premten nga Big Brother VIP.

E ajo edhe pak ditë para se të dilte shprehej e shqetësuar për botën që po e pret jashtë, shkruan lajmi.net.

Edhe Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë largimin e saj dhe gjithë kohën është shprehur i shqetësuar për të.

Si duket sot ai nuk e ka përjetuar edhe aq mirë pasi ka kërkuar të dalë nga shtëpia dhe të lërë lojën në mes.

Menjehere pas kesaj deklarate Donaldi eshte thirrur ne dhome te rrefimit, ku normalisht e kane kerkuar per te biseduar lidhje me kete fraze.

Për këtë i kanë shkruar ndjekësit edhe Olti Currit që i ka ikur ky detajë.

Përkundër faktit që mendohej se do të vazhdonte lojën më i fuqishëm si duket ai duket i përhumbur pas daljes së Trixës.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *