E kam tradhtuar Juven me Interin një herë, këtë vit po flirtoj me Romën! “S’jam më tifoz me Juventus”

0 minutes, 27 seconds Read

Teksa në studion e ‘Open’ u fol në lidhje me debatin mes kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe Armand Dukës që kandidon për mandatin e gjashtë në krye të FSHF-së, nuk kanë munguar as batuat e Kryeministrit Rama.

Kryeministri zbuloi se nuk është tifoz i Juventus dhe se e ka tradhtuar me Romën këtë vit!

Jo kete vit jam me Romën. Juventusin e kam tradhëtuar vetëm një herë me Interin e Murinhos, këtë vit po flirtoj me Romën!”, tha Rama.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *