Connect with us

Kuriozitete

“E ka gëlltitur të gjithë telefonin”, rasti që ndodhi në Kosovë përmendet në emisionin shumë të njohur amerikan

Published

on

Një lajm i çuditshëm që ka ndodhur javën që shkoi në Kosovë ka bërë gjiron e botës.

Emisioni shumë i njohur amerikan, The Late Late Show with James Corden, ka përmendur lajmin se një person ka gëlltitur të gjithë telefonin në Kosovë.

Rasti kishte ndodhur në një burg, ku një i burgosur kishte përbirë të gjithë telefonin Nokia dhe pastaj është dashur ndërhyrja e kirurgëve që t’i largohet nga trupi.

Corden i ka kushtuar një segment të tërë këtij lajmi jo fort të zakonshëm.

“Kalojmë në Kosovë ku kirurgët kanë arritur të largojnë nga trupi i një njeriu telefonin Nokia. Është e vërtetë, shikoni pamjet X-ray. Një njeri e ka ngrënë telefonin Nokia”, thotë Corden në emisionin e tij.

Tutje ai fillon talljet së bashku me pjesëtarët e tjerë të emisionit si dhe hamendëson se në cilën mënyrë mund ta kishte bërë këtë veprim personi.

Advertisement
Comments