fbpx

E dhimbshme: I moshuari bie në një kanal në Prizren

HomeLajmeKosovë

E dhimbshme: I moshuari bie në një kanal në Prizren

Një person i moshuar ka rënë sot aksidentalisht në një kanal të hapur në një rrugë të Prizrenit. Siç raportohet, rasti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci”, teksa Emergjenca ka intervenuar në vendin e ngjarjes. Akoma nuk dihet nëse i moshuari ka pësuar lëndime serioze dhe cila është gjendja e tij.

Një person i moshuar ka rënë sot aksidentalisht në një kanal të hapur në një rrugë të Prizrenit.

Siç raportohet, rasti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci”, teksa Emergjenca ka intervenuar në vendin e ngjarjes.

Akoma nuk dihet nëse i moshuari ka pësuar lëndime serioze dhe cila është gjendja e tij.

x