Connect with us

Kosovë

Duke qel kanal e zuri dheu, zjarrëfikësit i shpetojnë jetën një përsoni në Kamenicë!

Publikuar

me

Është shembur dheu kështu duke e zënë një person në një kanal.

Falë intervenimit të Zjarrfikësve të Kamenicës, personi i bllokuar është nxjerrë i gjallë.

Kështu kanë njoftuar ata në Facebook.

“Falë informimit me kohë dhe intervenimit të shpejtë nga Zjarrfikësat arrinë të nxirret i gjallë një person i bllokuar nga shembja e dheut në një kanal.NE NUK NDALEMI KUR LODHEMI, NE NDALEMI KUR MBAROJMË!” thuhet në njoftim./Indeksonline

Reklama