fbpx

Dua Lipa duket tërheqëse në të kuqe, ndërsa fotografohet me të dashurin pas zhvendosjes në Los Angeles

HomeMagazina

Dua Lipa duket tërheqëse në të kuqe, ndërsa fotografohet me të dashurin pas zhvendosjes në Los Angeles

Ajo ka qenë duke shijuar jetën e një ylli të vërtetë që kur u zhvendos në Kaliforni për të qenë më afër të dashurit të saj Anwar Hadid.

Dhe Dua Lipa dukej e bujshme ndërsa dilte jashtë me bukuroshin e saj, 21 vjeçar, pasi shijoi drekën në Nobu të Malibusë, në Kaliforni, të dielën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja, 25 vjeçare, tregoi figurën e saj për t’u patur zili në një bluzë të kuqe të kuqe me forma që kishte detaje të prera në pjesën e përparme dhe anësore, duke i dhënë asaj një vështrim të muskujve të saj të tonifikuar.

Dua e kombinoi pjesën e sipërme të saj të mrekullueshme me një palë xhinse me bel të lartë që i përshtateshin lirshëm vijës trupore të saj.

Ajo u sigurua që të qëndronte e sigurt mes krizës së coronavirusit, duke vendosur një maskë të bardhë në fytyrë.

Anwar, ndërkohë kishte vënë një kapele bejsbolli ngjyrë bardh e zi me xhinse të zeza.

Duke ndjekur shembullin e Duas, vëllai i vogël i Gigi dhe Bella gjithashtu kishte një maskë në fytyrë, megjithëse ishte e zezë për t’iu përshtatur pamjes së tij.

Shëtitja e tyre e përbashkët vjen vetëm disa javë pasi Dua braktisi Mbretërinë e Bashkuar për t’u shpërngulur në Los Angeles me të dashurin e saj.

Është pohuar se artistja me origjinë shqiptare është zhvendosur në një pronë të bollshme në Beverly Hills pranë familjes së Anwarit, pavarësisht nga fakti se rrethi i saj i ngushtë janë të gjithë në Mbretërinë e Bashkuar. /Telegrafi/

COMMENTS