Connect with us

Magazina

Donaldi lë shtepinë e Big Brother VIP, vë në siklet Arbana Osmanin

Published

on

Mbrëmë Donaldi ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP.

Ky nuk është as eleminim nga publiku as ndonjë penalizem tjetër, por plotësimi më në fund i një prej dëshirave të tij.

Donaldi ka kërkuar prej disa kohësh një intervistë me Arbana Osmanin dhe pikërisht “Vëllai i Madh” i ka plotësuar ditën e sotme dëshirë.

Arbana pas shumë kohësh ka zgjedhur të jap një intervistë mbi jetën e saj personale dhe profesionale.

Pyetja e tij se cfare nuk pelqen te Eduard Grishaj, ka sikletosur moderatoren ndersa tha se nuk ka nje gje qe nuk pelqen te ai.

“Është një njeri i rrallë, është fantastik. Nuk ka asgjë që nuk më pëlqen tek Eduarti.”– tha Arbana.

Advertisement
Comments