Donaldi flet për Borën në Big Brother VIP: “Nuk dua të mërzis njeri…”

0 minutes, 33 seconds Read

Banorët e Big Brother VIP u gjendën përpara kërkesës për të realizuar bredan shtëpisë të plotë programin televiziv të “Top Channel”, e këtu përfshihej edhe ‘Përputhen’, emisioni i drejtuar nga ish-i i Donaldit, Bora Zemani. Duke kërkuar ndoshta dhe ta ngacmojnë, u hodh ideja që të ishte aktori prezantuesi i programit-imitim, por ai nuk pranoi.

Donaldi: Donaldin mos e fusni aty. 

Beniada: Të keqen është shumë e bukur.

DonaldiO shpirti ku di unë si janë gjërat jashtë.

BeniadaO zemra merri gjërat icik kështu, tani iku se iku ajo historia.

Donaldi: Nuk dua të mërzis njeri.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *