fbpx
HomeSportSporti ndërkombëtar

Do të jetë një “natë e gjatë” në Barcelonë, tifozët mblidhen në ‘Camp Nou’, kanë një kërkesë për Messin

Një natë e gjatë i pret drejtuesit e Barcelonës dhe tifozët e kësaj skuadre.

Është Lionel Messi që ka shokuar jo vetëm ata, por gjithë botën e futbollit, duke i njoftuar se do të largohet këtë verë.

Më së rëndi gjithë këtë situatë kanë filluar ta përjetojnë tifozët e Barcelonës.

Ata kanë filluar të mblidhen jashtë ‘Camp Nou’, duke kërkuar dorëheqjen e drejtuesve të Barcelonës, e po ashtu edhe i kërkojnë Messit që të qëndrojë./Lajmi.net

COMMENTS

x