fbpx

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner fillon festën me shoqërinë dhe familjen

HomeMagazina

Disa ditë para ditëlindjes, Kylie Jenner fillon festën me shoqërinë dhe familjen

Kylie jenner pas dy ditësh (10 gusht), do të festoj ditëlindjen e saj të 23-të, por duket se ajo I ka filluar festimet e ditëlindjes më herët.

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në Instagram, e cila është dukur mahnitëse me paraqitjen.

22-vjeçarja mbante të veshur disa reçipeta të bardha ku ja tregonin gjoksin shumë të formësuar dhe një xhaketë të zezë.

Kylie u surprizua nga miqët e saj me një torte me lule, teksa mbi to qëndronin dy qirinj të vegjël.

COMMENTS

x