fbpx

Digjet një fabrikë në Prizren, lëndohen dy persona

HomeLajmeKosovë

Digjet një fabrikë në Prizren, lëndohen dy persona

Një fabrikë e madhe e mobileve është kapluar nga zjarri e cila ndodhet në periferi të Prizrenit. Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale të Prizrenit, Shaqir Bytyqi.

“Ka ndodhur një zjarr në një mobileri të madhe në periferi të Prizrenit. Mbi 1 mijë m2 i ka mobilieria, policia është në vendngjarje. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar”, tha Bytyqi për Express.

PAMJE NGA VENDI I NGJARJES KËTU.