fbpx

Deputeti i VV-së e ofendon rëndë Borelin

HomeLajmeKosovë

Deputeti i VV-së e ofendon rëndë Borelin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Facebook të përfaqësuesit të lartë të BE-së, Joseph Borrell. “Vorreli” shkruan Bajqinovci duke ironizuar me perfaqësuesin e BE-së. Kujtojmë se dje në Bruksel, Kurti dhe Vuçiq me ndërmjetësimin e Borrel nuk arritën të gjenin një marrëveshje për targat. Postimi i plotë:

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Facebook të përfaqësuesit të lartë të BE-së, Joseph Borrell.

“Vorreli” shkruan Bajqinovci duke ironizuar me perfaqësuesin e BE-së.

Kujtojmë se dje në Bruksel, Kurti dhe Vuçiq me ndërmjetësimin e Borrel nuk arritën të gjenin një marrëveshje për targat.

Postimi i plotë: