fbpx
HomeMagazina

Demi Rose nuk e lë askënd indiferent me pozat ku shihet e zhveshur

Demi Rose shpesh di të tërheq vëmendjen e miliona fansave të saj, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke mbajtur kështu të azhurnuar ndjekësit për më të rejat nga jeta e saj.

Gjatë kësaj kohe, bukuroshja brune është duke shijuar pushimet në vende të ndryshme të botës, ndërsa momentalisht ajo ndodhet në Atlantis.

https://www.instagram.com/p/CEFDSehl-Bn/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo nuk ka lënë askënd indiferent me pozat ku shihet e zhveshur.

Duke vënë në pah të pasmet e formësuara, Demi në pjesën e sipërme ka përdorur duart për të mbuluar gjoksin.

https://www.instagram.com/p/CECLKQFgAlu/?utm_source=ig_web_copy_link

Gjithë kësaj dukje, ajo i ka shtuar edhe makijazh me ngjyra të lehta, ndërsa flokët e gjata e të lakuara i ka lënë të lira mbi supe.

Sidoqoftë energjisë pozitive që ajo përçon përmes imazheve, modelja së fundmi ka treguar edhe për vështirësitë që ka pasur gjatë fëmijërisë, sikurse abuzimi dhe bullizmi. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CD6281ggq-n/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x