fbpx

Demi Rose heq pothuajse të gjitha, nuk duhet humbur këto fotografi

HomeMagazina

Demi Rose heq pothuajse të gjitha, nuk duhet humbur këto fotografi

Demi Rose duket se nuk i duron aspak rrobat.

Modelja e famshme Demi Rose, po vazhdon me imazhet provokuese në rrjete sociale.

Duket se ajo nuk po i duron fare rrobat andaj shumica e fotografive që sjell janë nudo apo gjysmë nudo.

Së fundmi Demi gati sa nuk i hoqi të gjitha. Ajo ka pozuar vetëm me bikini të poshtme dhe duket tejet joshëse në imazhet e postuara.

Demi Rose njihet për format e përkryera trupore madje konsiderohet si konkurrente e fortë e Kim Kardashian.

https://www.instagram.com/p/CEFDSehl-Bn/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x