fbpx

Demi ironizon me infektimet nga Covid 19: Për diçka duhet me qenë të parët

HomeLajme

Demi ironizon me infektimet nga Covid 19: Për diçka duhet me qenë të parët

Agron Demi nga instituti GAP ka komentuar numrin e të infektuarëve në Kosovë me Covid 19, numër ky që nuk po pëson fare rënie.

Sipas një trafikoni të postuar nga ai në Facebook, Demi thotë se Shqipërinë e cila ka 1 mil. banorë më shumë e kemi kaluar.

E, sipas tij për pak ditë do të kalojmë edhe Maqedoninë dhe Bosnjen.

“Per pak dite e kalojme edhe Maqedonine dhe Bosnjen, te cilat po ashtu kane me shume popullsi se Kosova. Pak me dashte e kalojme edhe Serbine, ani pse ka popullsi sa dy here Kosova. Per diçka duhet me qene te paret, nese jo per mire, per keq s’po e leme mangut”.

Shqiperine e cila ka 1 mil. banore me shume e kemi kalu. Per pak dite e kalojme edhe Maqedonine dhe Bosnjen, te cilat po…

Posted by Agron Demi on Monday, August 3, 2020

COMMENTS

x