Del video, dyshime se Olta po komunikon me bashkëshortin e saj? (Video)

1 minute, 14 seconds Read

Olta Gixhari është përballë Kiarës në duelin e nominimit dhe mund të themi me plot gojë se është më i forti deri tani. Presioni është i madh dhe e shtuna po vjen, aktorja është e bindur që do të triumfojë por si çdo njeri herë pas here ka dyshimet e veta duke menduar nese me te vertete eshte me e forte se Kiara.

Disa here ajo i ka thene Kiares se jane 50 perqind me 50 perqind me njera tjetren ndersa nuk e ka problem edhe nese del te shtunen pasi nese eshte me e dobet me mire eshte te del te shtunen sesa te rri dhe te shtyj dite ne kete shtepi.

Dje ajo eshte ndjere keq pas debatit qe kishte me Luizin pasi ai ka thene se nese del Kiara do del edhe ai bashke me te dhe per kete Olta eshte ndjere keq dhe ka thene se duket sikur po ia nxjerr Kiaren me duart e veta duke thene per Luizin se per kete fakt po e ben te ndjehet shume keq dhe tha se nese del Luizi do del edhe vet ajo.

Por pas nje bisede me Kiaren ajo e bind Luizin qe ta vazhdoj lojen dhe te luftoj kunder Oltes e te vije me fitore ne shtepi. Ndersa duke folur me Dean në fakt Olta thotë se ka folur me Dorin ndaj kudo të jetë,të shtunën mos mungojë.

Shiko videon:

Publikime te ngjashme