Deklarohet Valon Syla pas sulmit: Ishin tre persona…

0 minutes, 26 seconds Read

Gazetari dhe analisti, Valon Syla është sulmuar sonte nga tre persona. Për pasojë, Syla ka pësuar lëndime të lehta në kokë.

Gazetari konfirmoi sulmin nga tre persona dhe tha se është mirë me shëndet.

I njëjti pohoi se rastin e ka denioncuar në polici.

“Po ishin tre persona që më sulmuan. Rasti tashmë është në polici dhe po presim që të zbardhen detajet e tjera. Me shëndet jam mirë, nuk kam marrë lëndime të rënda”, tha Syla për Insajderin.

Publikime te ngjashme