Debat i ashpër mes vajzave, Efi-Kiarës: Je super-fallso

0 minutes, 37 seconds Read

Efi dhe Kiara kanë debatuar me njëra-tjetrën sonte ashpër.

Efi i ka kërkuar llogari Kiarës se pse i ka thënë Luizit ta mbajë larg atë, shkruan lajmi.net.

Kiara u shpreh ashpër ndaj Efit, ku tha se ajo menxi priste të pinte kafe me të jashtë, teksa ajo ka folur nëpër ‘Instagram’.

Madje, ajo tha se nuk ka pranuar asnjë telefonatë nga ajo pasi doli.

Moderatorja tha se ajo ka folur për nëpër intervista, teksa ajo nuk ka pranuar të flas lidhur me raportin e saj.

Kiara tha se mes gjithë informacioneve ishte vetëm ajo e Efit që e kishte prekur.

Vajzat kanë degraduar sqarimin e tyre, teksa Efi e quajti super-fallso moderatoren.

Publikime te ngjashme