fbpx

Dalin pamjet: Momenti kur 31-vjeçari qëllon me breshëri plumbash ndaj policisë

HomeBota

Dalin pamjet: Momenti kur 31-vjeçari qëllon me breshëri plumbash ndaj policisë

Një person i armatosur shkaktoi terror pasi qëlloi me breshëri kundrejt uniformave të policisë.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në Hjuston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Momenti kur 31-vjeçari qëllon drejt uniformave të shtetit është filmuar edhe nga kamerat e sigurisë e është publiuar nga mediat lokale.

Nga kundërpërgjigjia e policisë, 31-vjeçari mbeti i plagosur në qafë. Ai është arrestuar dhe është futur në sallën e operacionit.

COMMENTS

x