Dalin fotot, kështu dukej Beatrix Ramosaj para se të bëhej e famshme

0 minutes, 30 seconds Read

Këngëtarja dhe modelja, Beatrix Ramosaj ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’.

Së fundmi, në rrjete sociale, artistes i janë publikuar edhe disa imazhe para operacioneve plastike.

Gjatë kohës që ishte në shtëpi, Beatrix pranoi ndërhyrjen që ka bërë në trupin e saj.

“Kam operuar gjoksin. E kam operuar para pesë vitesh. Mamin e pyeta nëse duhet t’ua tregoja njerëzve, por ajo më tha me shaka se gjoksi im dukej që nga avioni”, deklaroi ajo.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *