Connect with us

Lajme

Cristiano Ronaldo bën gafën e rëndë dhe momenti po bëhet viral në rrjet (Video)

Publikuar

me

Cristiano Ronaldo u prezantua sot si futbollist i Al-Nassr, por në konferencën e parë për media ai bëri një gafë të madhe.

Al-Nassr është nga Arabia Saudite, teksa Ronaldo iu referua si klub nga Afrika e Jugut.

“Jam i lumtur dhe mezi pres të filloj këtu në Afrikën e Jugut (South Africa)”, u shpreh ai.

Reklama