fbpx

‘Çmendet’ Rita Ora, dhe ‘çmend’ rrjetin me fotot topless krah të dashurit dhe…

HomeMagazina

‘Çmendet’ Rita Ora, dhe ‘çmend’ rrjetin me fotot topless krah të dashurit dhe…

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në mbarë botën, Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë të gjithë vëmendjen për vete…

Bukuroshja bionde kësaj here është fotografuar në Ibiza topless, teksa merr rreze bashkë me të dashurin e saj të ri dhe një grup me djem e vajza.

Fotot janë publikuar fillimisht nga tabloidi britanik Daily Mail, e më pas kanë bërë xhiron e rrjetit.

Komentet që janë bërë për Ritën, kryesisht kanë qenë pozitive dhe komplimentuese për format fizike.

COMMENTS

x