Category: Sporti ndërkombëtar

1 32 33 34 35 36 37 340 / 366 POSTS
CR7, akord me Newcastle: pronarët saudit synojnë transferimin e Cristianos

CR7, akord me Newcastle: pronarët saudit synojnë transferimin e Cristianos

Cristiano Ronaldo duhet të jetë blerja e parë e përbindshme e projekti [...]
Interi favorit për Kumbullën, vazhdojnë bisedimet me Veronën

Interi favorit për Kumbullën, vazhdojnë bisedimet me Veronën

Pavarësisht ndërhyrjes së Lazios gjatë ditëve të fundit, Interi vijon [...]
Pioli: Milan tani është një skuadër

Pioli: Milan tani është një skuadër

Stefano Pioli është shumë i kënaqur me skuadrën e Milan. Milan ka bër [...]
Zidane lë në shtëpi shumë yje për ndeshjen ndaj Leganesit

Zidane lë në shtëpi shumë yje për ndeshjen ndaj Leganesit

eal Madrid luan ndeshjen e fundit të kampioantit spanjoll për këtë sez [...]
Zidane ua mbylli gojën të gjithëve

Zidane ua mbylli gojën të gjithëve

Pak kush priste që Zinedine Zidane të largohej nga Real Madridi, kurse [...]
Rami dhe Presidentja…

Rami dhe Presidentja…

Adil Rami tregon një episod interesant në natën e fitorës së madhe të [...]
1 32 33 34 35 36 37 340 / 366 POSTS