Category: Sport

1 50 51 52 53 54 520 / 535 POSTS
Ylli i Lirisë kërkohet nga tri skuadra elitare dhe një evropiane

Ylli i Lirisë kërkohet nga tri skuadra elitare dhe një evropiane

Ylli i Lirisë, Qëndrim Gashi që gjysmën e sezonit të kaluar e kalojë n [...]
Conte: Do ta lë Interin nëse ata s’janë të kënaqur

Conte: Do ta lë Interin nëse ata s’janë të kënaqur

Trajneri i Interit, Antonio Conte, thotë se ai nuk do të hezitojë të l [...]
Presidenti i La Liga-së ka mbetur i frustruar me vendimin e CAS për Man Cityn

Presidenti i La Liga-së ka mbetur i frustruar me vendimin e CAS për Man Cityn

Presidenti i La Liga Javier Tebas i është përgjigjur me zemërim ankesë [...]
Inter fiton me përmbysje ndaj Torinos

Inter fiton me përmbysje ndaj Torinos

Interi është rikthyer në pozitën e dytë, pasi ka mposhtur Torinon në s [...]
Cristiano Ronaldo nuk dëshiron të lëvizë nga Juventusi

Cristiano Ronaldo nuk dëshiron të lëvizë nga Juventusi

Ronaldo do ta respektojë kontratën me Juventusin. Cristiano Ronaldo, [...]
Napoli 2-2 Milan, notat e lojtarëve

Napoli 2-2 Milan, notat e lojtarëve

Napoli dhe Milani kanë barazuar 2-2 në kuadër të javës së 32-të në Ser [...]
Tottenham përmbys rezultatin në Londër, fiton derbin lokal ndaj Arsenalit!

Tottenham përmbys rezultatin në Londër, fiton derbin lokal ndaj Arsenalit!

Tottenham-Arsenal, ndeshje e vlefshme për javën e 35-të të Premier Lea [...]
1 50 51 52 53 54 520 / 535 POSTS