Category: Magazina

1 62 63 64 65 66 640 / 660 POSTS
Vajza e Lutfi Hazirit e zjarrtë me fotografi në bikini

Vajza e Lutfi Hazirit e zjarrtë me fotografi në bikini

Kënga Haziri njihet si një nga vajzat më seksi, e këtë e dëshmon edhe [...]
Na mahniti me fotot nga plazhi, por sa i kushtoi bikini Nora Istrefit?

Na mahniti me fotot nga plazhi, por sa i kushtoi bikini Nora Istrefit?

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqipt [...]
Gjiko publikon me videoklip projektin “Xhiro”

Gjiko publikon me videoklip projektin “Xhiro”

Edhe Gjiko solli një këngë të re. Reperi Gjiko publikoi projektin e r [...]
Olsi Bylyku shpërndan foton para dhe pas kredisë, ndryshimin gjykojeni vet

Olsi Bylyku shpërndan foton para dhe pas kredisë, ndryshimin gjykojeni vet

Aktori Olsi Bylyku është një ndër personazhet më karizmatikë në rrjete [...]
Xhemi Shehu largohet nga “Top Channel”

Xhemi Shehu largohet nga “Top Channel”

Moderatorja simpatike e ekranit, Xhemi Shehu, është larguar nga “T [...]
Gorga, shfaqet me bikine të Baywatch

Gorga, shfaqet me bikine të Baywatch

Melissa Gorga (41) nga RHONJ ka shfaqur një moment si Baywatch në biki [...]
Me paraqitjen nga pishina, Enca merr gjithë vëmendjen

Me paraqitjen nga pishina, Enca merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, njihet për këngët e shumta [...]
1 62 63 64 65 66 640 / 660 POSTS