Duda Balje ka një mesazh për Milaim Zekën pasi e cilësoi si deputeten më seksi: “I dashur Milaim…”

Ish-deputeti Milaim Zeka, jo rrallë herë ka shfrytëzuar hapësirën mediale për të përmendur deputeten e SDU-së, Duda Balje. Zeka i kishte cilësuar Duda Baljen dhe Vlora Çitakun si deputetet më seksi të Kuvendit të Kosovës. E Duda Balje ka një mesazh për Milaim Zekën. “I dashur Milaim, sa herë që më përmend mua buzëqesh, të […]

Mësohet emri i vërtetë i Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është ndër banoret më të përfolura në shtëpinë e Big Brother Vip. Këngëtarja është e lidhur me aktorin Donald Veshaj, po ashtu banor i shtëpisë së BBV-së. Por, diçka që mbase rrallë kush e di, është emri i vërtetë i Beatrixit. Së fundmi emisioni n’ZOOM ka bërë të ditur se emri i […]