Category: Kuzhina

1 2 3 4 30 / 32 POSTS
Tiramisu me banane

Tiramisu me banane

Kombinimi i bananes dhe kokosit do t’ju bëjë që sërish ta kërkoni P [...]
Kifle me arra: Recetë e cila bartet nga gjenerata në gjeneratë!

Kifle me arra: Recetë e cila bartet nga gjenerata në gjeneratë!

Recetë me shije të lehtë dhe butësi delikate Përbërësit: – 400 gramë [...]
Ëmbëlsirë e ngrirë italiane, e cila do t’ju pëlqejë shumë

Ëmbëlsirë e ngrirë italiane, e cila do t’ju pëlqejë shumë

Ky desert na rikujton akulloren, por përgatitja e tij është edhe më e [...]
Produktet e kuzhinës suaj që e shkatërrojnë sistemin imunitar

Produktet e kuzhinës suaj që e shkatërrojnë sistemin imunitar

Sistemi imunitar përbëhet nga antitrupat, qeliza e shumë molekula të t [...]
Mojito, kokteji freskues për ditët e nxehta

Mojito, kokteji freskues për ditët e nxehta

Mes shumë recetave të pijeve freskuese dhe koktejve të ndryshme alkool [...]
Gjella e mrekullisë, largon kolesterolin dhe parandalon sulmet në zemër

Gjella e mrekullisë, largon kolesterolin dhe parandalon sulmet në zemër

Ka kaq shumë ushqime që ne duhet të hamë për të qenë të shëndetshëm, p [...]
Ushqimet që duhet të konsumoni për të jetuar gjatë

Ushqimet që duhet të konsumoni për të jetuar gjatë

Ushqimet që duhet të konsumoni për të jetuar më gjatë. Arrat Arrat j [...]
Një dietë e shëndetshme nënkupton një trup të shëndetshëm

Një dietë e shëndetshme nënkupton një trup të shëndetshëm

Si ndihmon ushqimi që të krijoni një trup të shëndetshëm? Sëmundjet j [...]
Sodë buke dhe mjaltë, kura për një jetë të gjatë

Sodë buke dhe mjaltë, kura për një jetë të gjatë

Në ka një produkt që nuk mungon kurrë në kuzhinën e një amvise, ajo ës [...]
Njihuni me 5 ushqime të përditshme që dobësojnë imunitetin

Njihuni me 5 ushqime të përditshme që dobësojnë imunitetin

Gjumi i mirë, aktiviteti fizik dhe ushqyerja e shëndetshme janë tre sh [...]
1 2 3 4 30 / 32 POSTS