Category: Shqiperi

1 71 72 73 74 75 84 730 / 837 POSTS
Besa Shahini largohet nga Ministria e Arsimit, Rama njofton ministren e re

Besa Shahini largohet nga Ministria e Arsimit, Rama njofton ministren e re

Besa Shahini është larguar nga detyra si ministre e Arsimit. Lajmi ës [...]
Vazhdon rritja e numrit të rasteve të reja me COVID-19 në Shqipëri

Vazhdon rritja e numrit të rasteve të reja me COVID-19 në Shqipëri

Shqipëria ka publikuar raportin e 24 orëve të fundit me COVID-19. Min [...]
Para vizitës në Athinë, Rama foto me Erdoganin në rezidencën e tij verore

Para vizitës në Athinë, Rama foto me Erdoganin në rezidencën e tij verore

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një fotografi ku shfaqet pranë pres [...]
Koronavirusi në Shqipëri, 4 viktima dhe 164 raste në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, 4 viktima dhe 164 raste në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur bilancin e pandemisë në Shqi [...]
​Parashikimi i motit për javen e ardhshme, priten reshje lokale shiu

​Parashikimi i motit për javen e ardhshme, priten reshje lokale shiu

Ditëve të para të javës mbetet mot shumë i ngrohtë veror. Të enjten dh [...]
Erdogan telefonon Thaçin dhe Ramën në mes të tensioneve në Mesdhe

Erdogan telefonon Thaçin dhe Ramën në mes të tensioneve në Mesdhe

Teksa tensionet në Mesdheun Lindor nuk janë ulur ende, presidenti turk [...]
1 71 72 73 74 75 84 730 / 837 POSTS