Category: Rajoni

1 55 56 57 58 59 63 570 / 625 POSTS
Serbia në panik: Shqiptarët po marrin gjithçka, kjo është dëshmia e përkrahjes ndaj Milo-s

Serbia në panik: Shqiptarët po marrin gjithçka, kjo është dëshmia e përkrahjes ndaj Milo-s

Gazeta serbe “alo.rs”, në një shkrim të tyre kanë thënë se shqiptarët [...]
“Nuk do ta lejojmë….”, zbulohet plani i Turqisë për ishujt grekë që ka përballë

“Nuk do ta lejojmë….”, zbulohet plani i Turqisë për ishujt grekë që ka përballë

Turqia nuk do t’i tërheqë anijet e saj nga Egjeu Lindor duke shtyrë me [...]
Gjukanoviq: Zgjedhjet janë vendimtare për ruajtjen e pavarësisë sonë

Gjukanoviq: Zgjedhjet janë vendimtare për ruajtjen e pavarësisë sonë

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq, tha se zgjedhjet parlament [...]

Vuçiq: Serbia në situatë të vështirë në lidhje me Kosovën

Presidenti Aleksandar Vuçiq deklaroi sot se Serbia është në një situat [...]
Paditet Vuçiqi për angazhim rreth shkëmbimit territorial

Paditet Vuçiqi për angazhim rreth shkëmbimit territorial

Akademiku prof.dr. Kosta Çavoshki, prof. dr. Milo Lompar, prof. Dr. De [...]
Përmbytjet në Turqi u marrin jetën 5 personave dhe shkatërrojnë shumë ndërtesa

Përmbytjet në Turqi u marrin jetën 5 personave dhe shkatërrojnë shumë ndërtesa

Përmbytjet në rajonin e Detit të Zi në veri të Turqisë kanë lënë të vd [...]
Gjenerali amerikan paralajmëron Serbinë: Jeni duke rrezikuar shumë

Gjenerali amerikan paralajmëron Serbinë: Jeni duke rrezikuar shumë

Serbia ka të drejtën sovrane të blejë armë nga Kina apo kujtdo që dësh [...]
Vuçiç: Ata të gjitha, ne asgjë dhe t’i njohim? Atë film nuk do ta shohin

Vuçiç: Ata të gjitha, ne asgjë dhe t’i njohim? Atë film nuk do ta shohin

Aleksandër Vuçiç, ka thënë të enjten se në Uashington mund të ketë bis [...]
1 55 56 57 58 59 63 570 / 625 POSTS