fbpx

Category: Lajme

1 849 850 851 852 853 916 8510 / 9156 POSTS
Krasniqi: Të ndihmohet urgjentisht gastronomia

Krasniqi: Të ndihmohet urgjentisht gastronomia

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, [...]
Arrestohet prizrenasi për dhunë ndaj bashkëshortes

Arrestohet prizrenasi për dhunë ndaj bashkëshortes

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që i njëjti kishte usht [...]
Gani Geci përmes një videoje tregon se jeta e tij është në rrezik!

Gani Geci përmes një videoje tregon se jeta e tij është në rrezik!

Ish-deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Gani Geci, përmes nj [...]
Përplasje e ashpër në mes nënkryetarit Shala dhe kryeparlamentarës Vjosa Osmani

Përplasje e ashpër në mes nënkryetarit Shala dhe kryeparlamentarës Vjosa Osmani

Deputeti i LDK-së dhe njëkohësishët nënkryetari i kuvendit Kujtim Shal [...]

Edhe kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka rezultuar pozitiv me covid 19

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka rezultuar pozitiv në testin për korona [...]
Bahtiri: Urime koalicioni PDK-LDK

Bahtiri: Urime koalicioni PDK-LDK

PDK dhe LDK kanë arritur koalicion në Mitrovicë, sipas kryetarit të ko [...]
1 849 850 851 852 853 916 8510 / 9156 POSTS