fbpx

Category: Lajme

1 2,216 2,217 2,218 2,219 2,220 2,229 22180 / 22285 POSTS
Pas shkarkimeve te bordeve nge Hoti, reagon ish-ministrja e qeverisë Kurti

Pas shkarkimeve te bordeve nge Hoti, reagon ish-ministrja e qeverisë Kurti

Ish-ministrja e Tregtisë dhe Industrisë, Rozeta Hajdari ka reaguar pas [...]
Ambasadori Italian në Kosovë ka disa fjalë për ata që s’e besojnë koronavirusin

Ambasadori Italian në Kosovë ka disa fjalë për ata që s’e besojnë koronavirusin

Ambasadori Italian, Nicola Orlando, ka shkruar rreth gjendjes së rëndë [...]

Bekim Haxhiu ngre alarmin: Maskat që përdoren në Kosovë mund të jenë kancerogjene

Deputeti i PDK’së Bekim Haxhiu, ka thënë se maskat që po përdoren në K [...]

Këto janë bordet e reja të emëruara nga Qeveria Hoti

Në mbledhjen e 19-të të qeverisë të kryesuar nga kryeministri i Ko [...]
MSH shpërndan disa këshilla për qytetarët që po përjetojnë frikë, stres e mbingarkesë

MSH shpërndan disa këshilla për qytetarët që po përjetojnë frikë, stres e mbingarkesë

Ministria e Shëndetësisë ka shpërndar disa këshilla për shëndetin mend [...]
208 të vdekur nga koronavirusi brenda muajit në Kosovë

208 të vdekur nga koronavirusi brenda muajit në Kosovë

Që nga muaji mars kur janë regjistruar rastet e para me koronavirus në [...]

Hoti nuk u vetizolua pasi bëri testin për koronavirus, IKSHPK-ja i del në mbrojtje

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka reag [...]
1 2,216 2,217 2,218 2,219 2,220 2,229 22180 / 22285 POSTS