fbpx

Category: Lajme

1 2,009 2,010 2,011 2,012 2,013 2,048 20110 / 20477 POSTS

Vuçiqi u përgjigjet amerikanëve që i bënë vërejtje pse bleu armë nga Kina

Aleksandar Vuçiq, tha të martën se e ka kuptuar kritikën e ambasadës a [...]

Epidemiologu suedez: Rënie e shpejtë e rasteve të reja, por nuk e dimë shkakun

Shefi epidemiolog suedez Anders Tegnell tha se që nga fillimi i korrik [...]

Kryeministri flet për valë të re të infektimeve me Covid 19 në shtator

Kreu i Qeverisë, Avdullah Hoti, sot ka zhvilluar një takim virtual me [...]
Osmani: Ndihma e Turqisë në kohë të pandemie, dëshmi e miqësisë mes dy shteteve

Osmani: Ndihma e Turqisë në kohë të pandemie, dëshmi e miqësisë mes dy shteteve

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, priti sot në një takim ambasadorin [...]
Ekspertët amerikanë: “nuk do ta marrim vaksinën ruse, nuk kemi informacione rreth saj”

Ekspertët amerikanë: “nuk do ta marrim vaksinën ruse, nuk kemi informacione rreth saj”

Presidenti rus, Vladimir Putin thotë se Rusia ka aprovuar vaksinën e “ [...]
Qeveria ua lë në dorë komunave të vendosin se si do ta nisin vitin e ri shkollor

Qeveria ua lë në dorë komunave të vendosin se si do ta nisin vitin e ri shkollor

Me kërkesë të kryeministrit Avdullah Hoti, Asociacioni i Komunave të K [...]

5 të vdekur dhe 140 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë bën me dije se janë 5 viktima dh [...]
1 2,009 2,010 2,011 2,012 2,013 2,048 20110 / 20477 POSTS
x