Category: Lajme

1 1,117 1,118 1,119 1,120 1,121 1,145 11190 / 11444 POSTS
Turqia regjistron 1,012 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orësh

Turqia regjistron 1,012 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orësh

Turqia regjistroi 1,012 raste të reja të coronavirusit dhe 19 vdekje n [...]

Shqipëri, 117 raste të reja, dy viktima dhe 68 të shëruar

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 585 testime për të dys [...]
Ekspertët: Ministria e Arsimit të përgatitet për vit shkollor me mësim online

Ekspertët: Ministria e Arsimit të përgatitet për vit shkollor me mësim online

Njohës të çështjeve të arsimit po kërkojnë që Ministria e Arsimit dhe [...]
Seanca per votimin e ndryshimeve ne projekt-buxhet vazhdon sot!

Seanca per votimin e ndryshimeve ne projekt-buxhet vazhdon sot!

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhd [...]
Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Të paktën 11 marinarë mbetën të plagosur pas një shpërthimi në bordin [...]

Eksperti: Pse epidemia e COVID-19 në Itali ka mbaruar

Specialisti Matteo Bassetti, drejtor i Klinikës për Sëmundje Infektive [...]

Abazi fjalë të rënda për kabinetin e qeverisë Hoti, i quan qyqar!

Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje [...]
1 1,117 1,118 1,119 1,120 1,121 1,145 11190 / 11444 POSTS