fbpx

Category: Kuriozitete

1 51 52 53530 / 530 POSTS
Në spitalin ‘Recep Tayyip Erdogan’ linden pesënjak

Në spitalin ‘Recep Tayyip Erdogan’ linden pesënjak

Në spitalin e trajnimit dhe kërkimit ‘Recep Tayyip Erdogan’ në Somali [...]
Pamje të rënda! Momenti kur burri qëllon për vdekje 20-vjeçarin VIDEO

Pamje të rënda! Momenti kur burri qëllon për vdekje 20-vjeçarin VIDEO

Një ngjarje tronditëse është shënuar në Nju Jork. Departamenti i poli [...]
Fuqia e natyrës: Ja si i “lëshon” toka papritmas këta dy njerëz

Fuqia e natyrës: Ja si i “lëshon” toka papritmas këta dy njerëz

Momenti kur dy qytetarë kinez papritmas “gëlltiten” nga një gropë e kr [...]
Një grua shfaq gjoksin e saj në një dyqan

Një grua shfaq gjoksin e saj në një dyqan

Një pamje shokuese e një gruaje tregon se si ajo reagon në një dyqan. [...]
Çfarë duhet të bëni nëse sulmoheni nga një qen

Çfarë duhet të bëni nëse sulmoheni nga një qen

Çdo ditë rrezikojmë të hasim qen endacakë kur ecin ose vrapojnë. Disa [...]
96-vjeçari, studenti më i vjetër i Italisë

96-vjeçari, studenti më i vjetër i Italisë

Të studiuarit nuk kërkon moshë dhe këtë e provon më së miri një 96-vje [...]
1 51 52 53530 / 530 POSTS
x