fbpx

Category: Kuriozitete

1 50 51 52 53 54 56 520 / 551 POSTS
Pacientja me koronavirus përdhunohet në ambulancën që po e dërgonte në spital

Pacientja me koronavirus përdhunohet në ambulancën që po e dërgonte në spital

Një 19-vjeçare me koronavirus është përdhunuar në Indi nga shoferi i a [...]
Shiste shalqinj me Lamborghini në Stamboll, gjobitet “tregtari misterioz”

Shiste shalqinj me Lamborghini në Stamboll, gjobitet “tregtari misterioz”

Oficerët e policisë në Stamboll kanë gjobitur një shitës të pazakontë [...]
Krijohet aplikacioni që parashikon se sa gjatë do të jetoni, ja si funksionon

Krijohet aplikacioni që parashikon se sa gjatë do të jetoni, ja si funksionon

Një aplikacion i ri synon të parashikojë jetëgjatësinë tuaj, si dhe rr [...]
Inxhinierë apo humoristë, shihni 57 gabimet e bëra në ndërtim (Video)

Inxhinierë apo humoristë, shihni 57 gabimet e bëra në ndërtim (Video)

Kur gabon një njeri i thjeshtë quhet thjesht gabim, por kur një gjë të [...]
Moment i tmerrit kur ariu i zi shfaqet papritur e godet me kthetra vrapuesen në park

Moment i tmerrit kur ariu i zi shfaqet papritur e godet me kthetra vrapuesen në park

Një shteg i frekuentuar vrapuesish është mbyllur së fundmi në Kanada p [...]
Fansi i flaktë i Albin Kurtit, e printon fotografinë e tij mbi veturë

Fansi i flaktë i Albin Kurtit, e printon fotografinë e tij mbi veturë

Një fans i flaktë i liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, e ka printu [...]
Revista “Charlie Hebdo” riboton karikaturat e Profetit Muhamed

Revista “Charlie Hebdo” riboton karikaturat e Profetit Muhamed

Revista satirike franceze, “Charlie Hebdo” ka ribotuar karikaturat e P [...]
1 50 51 52 53 54 56 520 / 551 POSTS