fbpx

Category: Kuriozitete

1 49 50 51 52 53 510 / 530 POSTS

Mysafirët harrojnë nusen – vëllai i vogël ‘vjedh’ vëmendjen e tyre, me lëvizjet e tij

Një vëlla i vogël “vodhi vëmendjen” në dasmën e motrës së tij kur ai s [...]

Çun Lajçi del t’i shesë librat e tij në Ferizaj, Labi ia blen të gjitha kopjet

Aktori i mirënjohur, Çun Lajçi, është autor i plot 11 veprave, të cila [...]

Festa “e çmendur” e dy mjekeve suedeze pasi shërohet edhe pacienti i fundit VIDEO

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon entuziazmin e dy mjekeve [...]
Kinezja nuk e shet pronën, shteti ia ndërton autostradën rreth shtëpisë

Kinezja nuk e shet pronën, shteti ia ndërton autostradën rreth shtëpisë

Një qytet kinez ndërtoi një urë rreth një shtëpie të vogël pasi pronar [...]
Aeroplani fluturon jashtëzakonisht ulët mbi plazh dhe frikëson turistët në Portugali

Aeroplani fluturon jashtëzakonisht ulët mbi plazh dhe frikëson turistët në Portugali

Një Airbus A380 fluturoi veçanërisht ulët mbi bregdetin e Algarve, Por [...]
50 kuriozitete të rralla nëpër botë

50 kuriozitete të rralla nëpër botë

Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër Botë [...]
A e predikuan shpërthimin në Bejrut, “The Simpson”

A e predikuan shpërthimin në Bejrut, “The Simpson”

Pamje të rënda vijnë nga ky qytet ku raportohet se rreth 100 njerëz ka [...]
As kati i 12-të nuk i ndali, arratisje si në filma nga një burg në Oklahoma

As kati i 12-të nuk i ndali, arratisje si në filma nga një burg në Oklahoma

Një burrë i dyshuar për vrasje, ka arritur të arratiset nga një burg n [...]
1 49 50 51 52 53 510 / 530 POSTS
x