fbpx

Category: Kuriozitete

1 47 48 49 50 51 53 490 / 530 POSTS
16 fakte interesante për sulmin e 11 shtatorit në SHBA

16 fakte interesante për sulmin e 11 shtatorit në SHBA

Sot është 19 vjetori i sulmit barbar kundër Kullave Binjake dhe Pentag [...]
E ndjekë gruaja ta rrahë, burri fshihet në një pemë

E ndjekë gruaja ta rrahë, burri fshihet në një pemë

Një burrë është incizuar nga kamerat e sigurisë duke u fshehur në një [...]
Gjarpëresha më e moshuar në botë arrin të riprodhohet pa ndihmën e mashkullit

Gjarpëresha më e moshuar në botë arrin të riprodhohet pa ndihmën e mashkullit

Gjarpëresha më e moshuar në botë ka lënë shkencëtarët të habitur, pasi [...]
“Kafeneja Jonë” kishte parashikuar Mini-Shengenin

“Kafeneja Jonë” kishte parashikuar Mini-Shengenin

Nisma e Ballkanit për mini-Shengen, pjesë e së së cilit Kosova pranoi [...]
5 ide alternative për dekorimin e shtëpisë suaj!

5 ide alternative për dekorimin e shtëpisë suaj!

Me këshillat e mëposhtme, ju mund ta transformoni krejtësisht shtëpinë [...]

Vendi i punës që paguhet 20 mijë euro në muaj, por që askush nuk e dëshiron

Një punë që për shumë nga ne do të dukej si një mundësi e shkëlqyer, m [...]
Pacientja me koronavirus përdhunohet në ambulancën që po e dërgonte në spital

Pacientja me koronavirus përdhunohet në ambulancën që po e dërgonte në spital

Një 19-vjeçare me koronavirus është përdhunuar në Indi nga shoferi i a [...]
1 47 48 49 50 51 53 490 / 530 POSTS
x