fbpx

Category: Kuriozitete

1 46 47 48 49 50 53 480 / 530 POSTS
E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

E tmerrshme: Gjendet një mi gjigant në Meksikë

Një “krijesë” misterioze u nxor nga kanalizimet pas një periudhe shiu [...]
Burri me dy gra: Jam diplomat, nuk mbahen ndryshe dy gra

Burri me dy gra: Jam diplomat, nuk mbahen ndryshe dy gra

Historia e Iliaz Laskajt, nga Selishta e Peshkopisë, u bë virale në rr [...]
Misteri i vendit me pak maska, shumë festa dhe asnjë viktimë nga koronavirusi

Misteri i vendit me pak maska, shumë festa dhe asnjë viktimë nga koronavirusi

Ndërkohë që Evropa po përgatitet për një valë të dytë të koronavirusit [...]
Zbulohet e vërteta e madhe për tragjedinë e Titanikut

Zbulohet e vërteta e madhe për tragjedinë e Titanikut

Një hulumtim i ri interesant ngre pyetje të mëdha rreth asaj që ndodhi [...]
A është ky shoferi më i qmendur në botë? (video)

A është ky shoferi më i qmendur në botë? (video)

Edhe pse e thjeshtë në shikim të parë, drejtimi i makinës në autostrad [...]
E pazakontë: Një gjarpër kapet duke u “shoqëruar” me tri rosa

E pazakontë: Një gjarpër kapet duke u “shoqëruar” me tri rosa

Një fotograf ka kapur momentin e pabesueshëm kur tri rosa shoqëruan nj [...]
1 46 47 48 49 50 53 480 / 530 POSTS
x