Category: Kuriozitete

1 37 38 39 40 390 / 398 POSTS
Historia e vërtetë e nënës së Skëderbeut

Historia e vërtetë e nënës së Skëderbeut

Cila është historia e nënës së Skënderbeut? Çfarë thonë për të dhe fam [...]
Nëna 44-vjeçare sjell në jetë fëmijën e saj të 22-të

Nëna 44-vjeçare sjell në jetë fëmijën e saj të 22-të

Prindërit e familjes më të madhe në Britani, kanë mirëpritur fëmijën e [...]
Videoja që po bën “xhiro botën”: Ketri ia kërkon shishen me ujë fëmijës

Videoja që po bën “xhiro botën”: Ketri ia kërkon shishen me ujë fëmijës

Një ketër është kapur në kamera duke ia kërkuar një shishe ujë për [...]
45 thënie të urta nga William Shakespeare

45 thënie të urta nga William Shakespeare

William Shakespeare konsiderohet si shkrimtari më i shkëlqyer i gjuhës [...]
1 37 38 39 40 390 / 398 POSTS