fbpx

Category: Kuriozitete

1 27 28 29 30 31 290 / 302 POSTS
Tentoj të fotografohej në shkëmb pranë ujit, dallgët e detit e “marrin me vete”

Tentoj të fotografohej në shkëmb pranë ujit, dallgët e detit e “marrin me vete”

Një adoleshent kishte vendosur ta sfidoj veten duke pozuar pranë një s [...]
Fjalimi më i fuqishëm i të gjitha kohërave nga Martin Luther King Jr

Fjalimi më i fuqishëm i të gjitha kohërave nga Martin Luther King Jr

Bota e kujton si një nga figurat më te zëshëm në histori, i cili kërko [...]
Kosovari e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Kosovari e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Nga dashuria e madhe për ish kryeministrin Albin Kurtin, e ka shtyer n [...]
Pse disa njerëz ia kanë frikën numrit 13-të?

Pse disa njerëz ia kanë frikën numrit 13-të?

Studiuesit thonë se të paktën 10% e popullsisë kanë frikë nga numri 13 [...]
Historia e vërtetë e nënës së Skëderbeut

Historia e vërtetë e nënës së Skëderbeut

Cila është historia e nënës së Skënderbeut? Çfarë thonë për të dhe fam [...]
Nëna 44-vjeçare sjell në jetë fëmijën e saj të 22-të

Nëna 44-vjeçare sjell në jetë fëmijën e saj të 22-të

Prindërit e familjes më të madhe në Britani, kanë mirëpritur fëmijën e [...]
Videoja që po bën “xhiro botën”: Ketri ia kërkon shishen me ujë fëmijës

Videoja që po bën “xhiro botën”: Ketri ia kërkon shishen me ujë fëmijës

Një ketër është kapur në kamera duke ia kërkuar një shishe ujë për [...]
1 27 28 29 30 31 290 / 302 POSTS