Category: Fun

1 5 6 770 / 70 POSTS
Burri nga Australia gjen një metodë interesante për të mbrojtur vetën nga coronavirusi

Burri nga Australia gjen një metodë interesante për të mbrojtur vetën nga coronavirusi

Një qytetar australian gjeti një mënyrë interesante për të mbrojtur ve [...]
E kapë shokun e ngushtë “duke bërë seks” me motrën e tij, ky është reagimi i tij

E kapë shokun e ngushtë “duke bërë seks” me motrën e tij, ky është reagimi i tij

Një kamerë e fshehtë gazmore është bërë virale në internet dhe po bën [...]
Burri shetit lakuriq me vetëm një maskë fytyre për të mbuluar pjesët e turpshme

Burri shetit lakuriq me vetëm një maskë fytyre për të mbuluar pjesët e turpshme

Maska tani është e detyrueshme në dyqane e vendit, por një njeri bëri [...]
Çmenduri nga tifozët polakë, ja si e respektojnë distancimin social

Çmenduri nga tifozët polakë, ja si e respektojnë distancimin social

Çmenduri në Poloni në kohë pandemie. Tifozët polakë të Motor Lublin [...]
Çifti kapet duke bërë seks në shkurre dhe një grua e tërbuar i godet me dërrasa druri

Çifti kapet duke bërë seks në shkurre dhe një grua e tërbuar i godet me dërrasa druri

U kapën duke bërë seks në një shkurre në dritë të ditës. Një çift i a [...]
Prezantueses së lajmeve i bie dhëmbi nga goja gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

Prezantueses së lajmeve i bie dhëmbi nga goja gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

Prezantueses së lajmeve të televizionit “1+1” në Ukrainë, Marichki Pad [...]
Videoja që po bën “xhiro botën”: Ketri ia kërkon shishen me ujë fëmijës

Videoja që po bën “xhiro botën”: Ketri ia kërkon shishen me ujë fëmijës

Një ketër është kapur në kamera duke ia kërkuar një shishe ujë për [...]
Ide brilante e komedianit Besi për të luftuar pandeminë në Kosovë

Ide brilante e komedianit Besi për të luftuar pandeminë në Kosovë

Ide brilante e komedianit Besi për të luftuar pandeminë në Kosovë jep [...]
Majmuni vendos maskën e tij të fytyrës pas ‘mësimit nga njerëzit’

Majmuni vendos maskën e tij të fytyrës pas ‘mësimit nga njerëzit’

Ky majmun i zgjuar u kap në video duke u mbuluar me aftësi mbresëlënës [...]
1 5 6 770 / 70 POSTS