Category: Fun

1 2 3 4 7 20 / 70 POSTS
Nisin talljet me Ligën e Championeve dhe UEFA-në, thumbohët edhe transmetuesi kosovar!

Nisin talljet me Ligën e Championeve dhe UEFA-në, thumbohët edhe transmetuesi kosovar!

Klubët më të mëdha europiane kanë bërë të ditur se do të marrin pjesë [...]
E kishte harruar makinën se ku e kishte parkuar, gjermani e gjeti atë pas 3 javesh

E kishte harruar makinën se ku e kishte parkuar, gjermani e gjeti atë pas 3 javesh

Një burrë nga qarku i Bentheim (Saksonia e Ulët) parkoi makinën e tij [...]
I biri fiton gjyqin ndaj prindërve që ia shkatërruan koleksionin e videove të tij

I biri fiton gjyqin ndaj prindërve që ia shkatërruan koleksionin e videove të tij

Një burrë që kishte paditur prindërit e tij se hoqën qafe koleksionin [...]
Ujku i futet kosovarit brenda në banjo, shikoni momenti kur nxirret jashtë

Ujku i futet kosovarit brenda në banjo, shikoni momenti kur nxirret jashtë

Hysnia, i njohur si “Mbreti Gjk” ka bërë një tjetër vepër të mirë. Ai [...]
Pornhub në transmetimin direkt të CNN-it, videoja ‘fake’ bëhet virale në internet

Pornhub në transmetimin direkt të CNN-it, videoja ‘fake’ bëhet virale në internet

Video për zgjedhjet në SHBA tregon prezantuesin duke larguar faqen Por [...]
1 2 3 4 7 20 / 70 POSTS