Buzhala i zhgënjyer me Big Brotherin e Kosovës, ka një kërkesë për produksionin

0 minutes, 31 seconds Read

Gazetari, Berat Buzhala, ka reaguar pas daljeve të fundit në Big Brother Vip Kosova. 

Buzhala ka shkruar se me daljen e Getinjos, Lugatit, Shotës dhe Anës, nuk ka mbetë asgjë për ta shikuar më.

Dule Geti, dule Lugati, dule Shota, dule Ana. Cka po presin organizatoret allahile, Fisin me keqyr a? Ma perpara e kqyri ngjyren t’u tere”, ka shkruar Buxhala.

Postimi i tij i plotë:

Dule Geti, dule Lugati, dule Shota, dule Ana. Cka po presin organizatoret allahile, Fisin me keqyr a? Ma perpara e kqyri ngjyren t’u tere.

Ndrroni dicka, se pasha femijne ia nisi me keqyr debate politike.

Publikime te ngjashme