Connect with us

Kosovë

Burri dhe kunata e bëjnë për spital nusen në Prizren

Published

on

Policia sot ka informuar se një femër kosovare ka raportuar se është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga burri dhe kunata e saj.

Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor pasi ka lëndime të lehta trupore.

Rasti është duke u hetuar.

Advertisement
Comments