Burrë e grua në gjendje të dehur rrihen mes vete në Pejë, derisa ishin duke udhëtuar me veturë

0 minutes, 32 seconds Read

Një burrë e një grua (bashkëshortë) janë arrestuar në Pejë të shtunën, pasi dyshohet se në gjendje të dehur janë rrahur në mes vete sa ishin duke udhëtuar me veturë.

“Janë arrestuar dy të dyshuar qift bashkëshortor mashkull dhe femër të dy kosovar për shkak se derisa kishin qenë duke udhëtuar me veturë kishin pasur mosmarrëveshje dhe e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin, ku si pasojë e lëndimeve e dyshuara ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të dyshuarit kishin qenë nën ndikim të alkoolit dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Publikime te ngjashme